Cześć 😀

Nazywam się Piotr Kubacki i wraz z moją żoną Sandrą pragnę WAM przekazać parę słów odnośnie tego gdzie właśnie się znalazłeś choć jeżeli to czytasz to tak po prawdzie dokładnie wiesz czego szukasz 😀 żeby nie być gołosłownym…

Stworzyliśmy Dance Floor po to by każdy Wasz trening był przyjemnością, każdy ruch był nieskrępowany, a stopy poddały się rytmowi.

To dla WAS szukamy najlepszych strojów w najlepszej cenie by mogły Wam jak najlepiej służyć na sali treningowej.

Naszą misją jest to byście mogli trenować bez skrępowania i na najwyższym poziomie, by każda kropla potu wylana podczas treningu była tą która przesądza o zwycięstwie nad własnymi słabościami.

Nie produkujemy (jeszcze) odzieży ani butów i nie ukrywamy, że nasze produkty pochodzą z krainy ryżu i bawełny, jednakże doświadczenie odzieżowe i taneczne zdobyte przez lata praktyki pozwalają na odróżnienie tego co dobre od tego co dobrym nie jest. Nasze produkty pochodzą od wyspecjalizowanych producentów wiele lat produkujących odzież oraz obuwie zarówno taneczne jak i sportowe. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dostarczamy wam jednie sprawdzone produkty, które idealnie będą sprawdzały się na zarówno na sali jak i w otwartej przestrzeni treningowej.